Dotyk prírody

Ekodrogéria

Premeňte svoju domácnosť na zdravé a bezpečné miesto - ekologické pranie, umývanie a čistenie používa rastlinné suroviny z ekologického poľnohospodárstva v súlade s princípmi Ecocert. Výrobky Sodasan nie sú testované na zvieratách.

VÍTAME VÁS na stránkach nášho internetového obchodu, v ktorom sme pre Vás starostlivo vybrali produkty od výrobcov, ktorí svoju výrobu zakladajú na prírodnej báze. Vďaka svojmu prírodnému zloženiu nielen cistia, vyživujú, hydratujú a regenerujú pleť a organizmus, ale majú obrovský liečivý potenciál, pretože príroda a byliny z nej sú bohatým zdrojom minerálnych látok, enzýmov, ovocných kyselín, esenciálnych olejov a vitamínov. Ponúkané produkty, obsahujúce med, bohatstvo konopnej byliny, minerály z Mŕtveho mora, výtažky z liečivých rastlín a zložky z kozieho mlieka sú vhodné aj na VEĽMI CITLIVÚ A ALERGICKÚ PLEŤ S PREJAVMI EKZÉMOV, ATÓPIE A PSORIÁZY.

Spoznajte zdravý životný štýl a získajte skúsenosti s uzdravovacími procesmi, ktoré nám ponúka príroda.

NAŠE PRODUKTY NEOBSAHUJÚ minerálne oleje, silikón, farbivá, syntetické parfémy, živocíšne zložky A NIE SÚ TESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH.

Základnou myšlienkou vzniku nášho internetového obchodu je vytvoriť kupujúcemu, teda Vám, podmienky a možnosti pre pohodlný nákup priamo z domu. Našim cieľom je vybrať a ponúknuť Vám kvalitný produkt z hľadiska zloženia, estetického dizajnu a cenovej prístupnosti. Výber produktov pre náš internetový obchod bol realizovaný na základe vlastného presvedcenia o ich kvalite, po starostlivom zvážení a preštudovaní si dostupných materiálov o ponúkaných výrobkoch, ich výrobcoch a po komunikácii s distribútormi o podmienkach obchodovania.

Poskytovaním kvalitných služieb, serióznostou, zodpovedným prístupom a pozitívnym vztahom k Vám – svojim zákazníkom si chceme získat Vašu dôveru, ktorá sa prejaví pravidelnými návštevami nášho internetového obchodu www.dotykprirody.sk so zámerom zakúpit si u nás tovar. Veríme, že Vaše skúsenosti so službami, ktoré Vám poskytneme, budú pozitívne natoľko, že sa k nám stále radi vrátite.

Načítavam mapu...
Košice
Zobraziť navigáciu

Online služby


Prevádzková doba

Pondelok – Nedeľa00:0024:00

Predpoveď počasia

Dnes
Prevažne oblačno icon
Prevažne oblačno
1°C/ -2°CDeň / Noc
Dosť čerstvý vietor, 7m/s
Severný
Zajtra
Malá oblačnosť icon
Malá oblačnosť
1°C/ -4°CDeň / Noc
Dosť čerstvý vietor, 6m/s
Severný
Štvrtok
Slabý dážď icon
Slabý dážď
2°C/ -3°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Severný
Piatok
Dážď a sneh icon
Dážď a sneh
2°C/ 1°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Južný
Sobota
Prevažne oblačno icon
Prevažne oblačno
2°C/ 0°CDeň / Noc
Dosť čerstvý vietor, 8m/s
Severný
Nedeľa
Sneženie icon
Sneženie
2°C/ 0°CDeň / Noc
Silný vietor, 11m/s
Severný
Pondelok
Sneženie icon
Sneženie
2°C/ 0°CDeň / Noc
Čerstvý vietor, 9m/s
Severný

Miesta v okolí

Halmi place

Halmi place

Unikátna multižánrová kaviareň s kuchynou zdravého životného štýlu, inšpiratívnymi podujatiami a coworkingom, kde sa môžeš rozvíjať a vytvárať svoje lepšie ja.

Alchymista

Alchymista

Dôležitá je pre nás kvalita, ktorú ponúkame, pretože si našich hostí vážime. Rovnováha chutí je podmienkou, pretože zážitok z jedla nás sprevádza celým dňom. Hľadíme na výdatnosť, pretože tá je kľúčom k spokojnosti.

Ajvega

Ajvega

Prvá vegetariánska reštaurácia v Košiciach ponúka chutné týždenné menu.

Góvinda - Košice

Góvinda - Košice

Góvinda ponúka pestré vegetarianské, vegánske a bezlepkové menu inšpirované prevažne indickou ale aj aj domácou a medzinárodnou kuchyňou.

SoupCulture

SoupCulture

Malé bistro Soupculture ponúkajúce zdravé riešenie rýchleho občerstvenia vo forme polievok, ktoré si môžete zobrať so sebou vďaka jedlým pohárikom.

Debnička od babičky

Debnička od babičky

Sme malá rodinná firma Debnička od babičky. Tvorí ju Tomáš, Terezka a náš Zimko. Ponúkame Vám projekt debničkovania v Košiciach a Prešove, teda zblíženia našich regionálnych farmárov a prvovýrobcov s Vami.

0

SWAP Košice

SWAP Košice

SWAP v preklade z angličtine znamená VÝMENA. V našom prípade je to výmena oblečenia, ktorá sa bude v Košiciach pravidelne konať.

0

Biopark - Košice

Biopark - Košice

Biopark - BIOpotraviny, EKOlogické produkty, ZDRAVÉ deli. Bratislava -Košice -Žilina. Sieť BIO obchodov a e-shop.

Pán Green

Pán Green

Prémiové potraviny, prírodná kozmetika, zero waste, pekné vecičky a bylinková lekáreň - to všetko nájdete u nás. U nás nemusíte riešiť zloženia, robíme to za vás. Vieme, čo predávame.

Vegana - Košice

Vegana - Košice

Obchod s potravinami pre vegánov a ľudí s potravinovými alergiami

Na kôpke

Na kôpke

Obchod bez obalu a na váhu v Košiciach

Ochpodík

Ochpodík

Nový bezobalový obchod v Košiciach a predaj potravín na váhu.