1
2
3
4

Veg

Vegetariánska reštaurácia

Sme VEGe reštaurácia v Poprade, kde si na svoje prídu vegetariáni, vegáni ale aj bežní stravníci. Pripravujeme pre Vás s nadšením vegetariánske a vegánske jedlo zmiešanej svetovej kuchyne.

Vo VEG - Vegetarian restaurant sa špecializujeme na kvalitnú vegetariánsku a vegánsku kuchyňu, kde sa snažíme pracovať s čo najčerstvejšími potravinami, ideálne BIO alebo priamo od lokálnych pestovateľov. Kuchyňu dopĺňame kvalitným a zdravým pivkom GOLEM a prémiovou kávou z oceňovanej slovenskej pražiarne EBENICA COFFEE. Kofola originál je samozrejmosť. 🙂

Na svoje si teda u nás prídu vegetariáni, vegáni, bezlepkáči, prípadne ľudia s intoleranciou na laktózu (u nás aj vegan capuccino). Jedlo je zdravé a vyvážené, čiže si na ňom bez výčitiek pochutia aj ľudia, ktorí sa chcú dať do formy príp. schudnúť.

Kuchyňa je zmiešaná a prinášame jedlo z rôznych kútov sveta od Mexika cez Španielsko Taliansko, Indiu, až po ďaleký východ. Nezabudli sme ani na Slovensko a vege verzie obľúbených jedál.

Večer si môžete posedieť pri spomínanom pivku a zhrešiť aj nie úplne najzdravšími chuťovkami.

Načítavam mapu...
Veg Poprad
Zobraziť navigáciu

Online služby


Prevádzková doba

Pondelok11:0015:00
Utorok – Štvrtok11:0020:00
Piatok – Sobota11:0022:00
NedeľaZatvorené

Predpoveď počasia

Zajtra
Prevažne oblačno icon
Prevažne oblačno
12°C/ 4°CDeň / Noc
Mierny vietor, 4m/s
Juho-západný
Štvrtok
Jasná obloha icon
Jasná obloha
15°C/ 7°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Južný
Piatok
Polojasno icon
Polojasno
15°C/ 6°CDeň / Noc
Vánok, 2m/s
Juho-západný
Sobota
Slabý dážď icon
Slabý dážď
13°C/ 5°CDeň / Noc
Slabý vietor, 3m/s
Západný
Nedeľa
Jasná obloha icon
Jasná obloha
12°C/ 3°CDeň / Noc
Vánok, 1m/s
Južný
Pondelok
Mierny dážď icon
Mierny dážď
10°C/ 4°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Južný
Utorok
Slabý dážď icon
Slabý dážď
13°C/ 8°CDeň / Noc
Bezvetrie, 0m/s
Južný

Miesta v okolí

Lahodnosti

Lahodnosti

Lahodnosti ponúkajú jedlá s pôvodom. Na každý deň majú lahodné menu.

Podtatranská Debnička

Podtatranská Debnička

Podtatranská debnička je nová službička pod Tatrami, ktorá spája predajcov z dvora a malých farmárov s vami spotrebiteľmi.

Recyklátor

Recyklátor

Spájame ľudí, ktorí sa pustili do boja s odpadom kreatívne! Služby a výrobky spojené s pretváraním odpadového materiálu s pridanou hodnotou osvetovej činnosti. V našom reshope tak nájdete produkty, ktorých kúpov nielen získate originálny produkt, spracujete nim kus odpadu a podporíte projekt, ktorý za nim stojí.

Neobaluy

Neobaluy

Prvý bezobalový obchod v Poprade

Mobake

Mobake

Motivačný citát umiestnený na rúčke kefky vám pripomína, že život máte vo svojich rukách. Svojou odhodlanou prácou dosahujete ciele oveľa rýchlejšie. Motivačný citát máte po ruke každý deň, čo z bambusovej kefky tvorí ideálny nástroj pre dosiahnutie Vašich snov. Okrem toho kúpou každej kefky podporujete ochranu slovenských lesov v hodnote 0,20eur. Spravme spolu tento svet lepším miestom! Ďakujeme.