1
2
3

SoupCulture

Vegetariánska reštaurácia

Malé bistro Soupculture ponúkajúce zdravé riešenie rýchleho občerstvenia vo forme polievok, ktoré si môžete zobrať so sebou vďaka jedlým pohárikom.

Ide o koncept, ktorý dnes môžeš nájsť v Poľsku či na Ukrajine, kde celý koncept vznikol. Soup Culture je pre všetkých stravníkov, ktorých nebaví zabehnutý stereotyp z táckarní, v ktorých si môžeš vybrať maximálne z dvoch polievok, no ani vystrelené ceny lepších reštaurácií.

Soup Culture ponúka každý deň najmenej štyri zdravé polievky, ktoré si odneseš podobne ako zmrzlinu, avšak v špeciálnom polievkovom kornútku, ktorý môžeš skonzumovať.

ento polievkový fast food tak ponúka alternatívu k bežným rýchlym občerstveniam, ktoré sa vzhľadom na zaneprázdnenosť dnešných moderných ľudí tešia veľkej obľube. Ako však rastie záujem o stravovanie v street foodoch a fast foodoch, rastie aj množstvo odpadu a plastov, v ktorých sú “take away” obedy zabalené.

V tomto smere je Soup Culture úplne bezodpadová, keďže “obal”, v ktorom polievku dostaneš, ihneď aj zješ. Všetky polievky, ktoré nájdeš v ponuke, sú vhodné aj pre celiatikov, až na spomínaný kornútok obsahujúci múku. Aj na to sa v polievkárni myslelo a celiatici si polievku odnesú v inom ekologickom balení spolu s drevenou lyžičkou. V Košickej polievkárni samozrejme nezabúdajú ani na vegetariánov či vegánov. Momentálne máme v ponuke viac ako 30 polievok. V zálohe tiež máme veľa zaujímavých receptov, ktoré do ponuky budeme postupne pridávať. Naše polievočky neobsahujú múku, mäso, vajcia, umelé dochucovadlá ani nič z konzervy. A technológia prípravy vylučuje fritovanie, grilovanie, vyprážanie.

Načítavam mapu...
Soup Culture 040 01Košice
Zobraziť navigáciu

Online služby


Prevádzková doba

Pondelok – Piatok10:0019:00
Sobota10:0018:00
NedeľaZatvorené

Predpoveď počasia

Dnes
Prevažne oblačno icon
Prevažne oblačno
1°C/ -2°CDeň / Noc
Dosť čerstvý vietor, 7m/s
Severný
Zajtra
Malá oblačnosť icon
Malá oblačnosť
1°C/ -4°CDeň / Noc
Dosť čerstvý vietor, 6m/s
Severný
Štvrtok
Slabý dážď icon
Slabý dážď
2°C/ -3°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Severný
Piatok
Dážď a sneh icon
Dážď a sneh
2°C/ 1°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Južný
Sobota
Prevažne oblačno icon
Prevažne oblačno
2°C/ 0°CDeň / Noc
Dosť čerstvý vietor, 8m/s
Severný
Nedeľa
Sneženie icon
Sneženie
1°C/ 0°CDeň / Noc
Silný vietor, 11m/s
Severný
Pondelok
Dážď a sneh icon
Dážď a sneh
2°C/ 0°CDeň / Noc
Čerstvý vietor, 9m/s
Severný

Miesta v okolí

Góvinda - Košice

Góvinda - Košice

Góvinda ponúka pestré vegetarianské, vegánske a bezlepkové menu inšpirované prevažne indickou ale aj aj domácou a medzinárodnou kuchyňou.

Ajvega

Ajvega

Prvá vegetariánska reštaurácia v Košiciach ponúka chutné týždenné menu.

Halmi place

Halmi place

Unikátna multižánrová kaviareň s kuchynou zdravého životného štýlu, inšpiratívnymi podujatiami a coworkingom, kde sa môžeš rozvíjať a vytvárať svoje lepšie ja.

Alchymista

Alchymista

Dôležitá je pre nás kvalita, ktorú ponúkame, pretože si našich hostí vážime. Rovnováha chutí je podmienkou, pretože zážitok z jedla nás sprevádza celým dňom. Hľadíme na výdatnosť, pretože tá je kľúčom k spokojnosti.

Na kôpke

Na kôpke

Obchod bez obalu a na váhu v Košiciach

Košická Špajza

Košická Špajza

Bezobalová predajňa plná samého chutného sortimentu.

Vegana - Košice

Vegana - Košice

Obchod s potravinami pre vegánov a ľudí s potravinovými alergiami

Pán Green

Pán Green

Prémiové potraviny, prírodná kozmetika, zero waste, pekné vecičky a bylinková lekáreň - to všetko nájdete u nás. U nás nemusíte riešiť zloženia, robíme to za vás. Vieme, čo predávame.

Biopark - Košice

Biopark - Košice

Biopark - BIOpotraviny, EKOlogické produkty, ZDRAVÉ deli. Bratislava -Košice -Žilina. Sieť BIO obchodov a e-shop.

Dotyk prírody

Premeňte svoju domácnosť na zdravé a bezpečné miesto - ekologické pranie, umývanie a čistenie používa rastlinné suroviny z ekologického poľnohospodárstva v súlade s princípmi Ecocert. Výrobky Sodasan nie sú testované na zvieratách.

Debnička od babičky

Debnička od babičky

Sme malá rodinná firma Debnička od babičky. Tvorí ju Tomáš, Terezka a náš Zimko. Ponúkame Vám projekt debničkovania v Košiciach a Prešove, teda zblíženia našich regionálnych farmárov a prvovýrobcov s Vami.

SWAP Košice

SWAP Košice

SWAP v preklade z angličtine znamená VÝMENA. V našom prípade je to výmena oblečenia, ktorá sa bude v Košiciach pravidelne konať.

Ochpodík

Ochpodík

Nový bezobalový obchod v Košiciach a predaj potravín na váhu.