1
2
3

SoupCulture

Vegetariánska reštaurácia

Malé bistro Soupculture ponúkajúce zdravé riešenie rýchleho občerstvenia vo forme polievok, ktoré si môžete zobrať so sebou vďaka jedlým pohárikom.

Ide o koncept, ktorý dnes môžeš nájsť v Poľsku či na Ukrajine, kde celý koncept vznikol. Soup Culture je pre všetkých stravníkov, ktorých nebaví zabehnutý stereotyp z táckarní, v ktorých si môžeš vybrať maximálne z dvoch polievok, no ani vystrelené ceny lepších reštaurácií.

Soup Culture ponúka každý deň najmenej štyri zdravé polievky, ktoré si odneseš podobne ako zmrzlinu, avšak v špeciálnom polievkovom kornútku, ktorý môžeš skonzumovať.

ento polievkový fast food tak ponúka alternatívu k bežným rýchlym občerstveniam, ktoré sa vzhľadom na zaneprázdnenosť dnešných moderných ľudí tešia veľkej obľube. Ako však rastie záujem o stravovanie v street foodoch a fast foodoch, rastie aj množstvo odpadu a plastov, v ktorých sú “take away” obedy zabalené.

V tomto smere je Soup Culture úplne bezodpadová, keďže “obal”, v ktorom polievku dostaneš, ihneď aj zješ. Všetky polievky, ktoré nájdeš v ponuke, sú vhodné aj pre celiatikov, až na spomínaný kornútok obsahujúci múku. Aj na to sa v polievkárni myslelo a celiatici si polievku odnesú v inom ekologickom balení spolu s drevenou lyžičkou. V Košickej polievkárni samozrejme nezabúdajú ani na vegetariánov či vegánov. Momentálne máme v ponuke viac ako 30 polievok. V zálohe tiež máme veľa zaujímavých receptov, ktoré do ponuky budeme postupne pridávať. Naše polievočky neobsahujú múku, mäso, vajcia, umelé dochucovadlá ani nič z konzervy. A technológia prípravy vylučuje fritovanie, grilovanie, vyprážanie.

Načítavam mapu...
Soup Culture 040 01Košice
Zobraziť navigáciu

Online služby


Prevádzková doba

Pondelok – Piatok10:0019:00
Sobota10:0018:00
NedeľaZatvorené

Predpoveď počasia

Zajtra
Jasná obloha icon
Jasná obloha
10°C/ -1°CDeň / Noc
Slabý vietor, 3m/s
Juho-západný
Piatok
Jasná obloha icon
Jasná obloha
13°C/ 0°CDeň / Noc
Mierny vietor, 4m/s
Juho-západný
Sobota
Malá oblačnosť icon
Malá oblačnosť
11°C/ 3°CDeň / Noc
Mierny vietor, 5m/s
Severný
Nedeľa
Jasná obloha icon
Jasná obloha
13°C/ 1°CDeň / Noc
Mierny vietor, 4m/s
Severo-východný
Pondelok
Jasná obloha icon
Jasná obloha
13°C/ 2°CDeň / Noc
Slabý vietor, 3m/s
Južný
Utorok
Jasná obloha icon
Jasná obloha
16°C/ 3°CDeň / Noc
Vánok, 2m/s
Juho-východný
Streda
Jasná obloha icon
Jasná obloha
19°C/ 5°CDeň / Noc
Vánok, 1m/s
Severo-východný

Miesta v okolí

Góvinda - Košice

Góvinda - Košice

Góvinda ponúka pestré vegetarianské, vegánske a bezlepkové menu inšpirované prevažne indickou ale aj aj domácou a medzinárodnou kuchyňou.

Ajvega

Ajvega

Prvá vegetariánska reštaurácia v Košiciach ponúka chutné týždenné menu.

Halmi place

Halmi place

Unikátna multižánrová kaviareň s kuchynou zdravého životného štýlu, inšpiratívnymi podujatiami a coworkingom, kde sa môžeš rozvíjať a vytvárať svoje lepšie ja.

Alchymista

Alchymista

Dôležitá je pre nás kvalita, ktorú ponúkame, pretože si našich hostí vážime. Rovnováha chutí je podmienkou, pretože zážitok z jedla nás sprevádza celým dňom. Hľadíme na výdatnosť, pretože tá je kľúčom k spokojnosti.

Na kôpke

Na kôpke

Obchod bez obalu a na váhu v Košiciach

Košická Špajza

Košická Špajza

Bezobalová predajňa plná samého chutného sortimentu.

Vegana - Košice

Vegana - Košice

Obchod s potravinami pre vegánov a ľudí s potravinovými alergiami

Pán Green

Pán Green

Prémiové potraviny, prírodná kozmetika, zero waste, pekné vecičky a bylinková lekáreň - to všetko nájdete u nás. U nás nemusíte riešiť zloženia, robíme to za vás. Vieme, čo predávame.

Biopark - Košice

Biopark - Košice

Biopark - BIOpotraviny, EKOlogické produkty, ZDRAVÉ deli. Bratislava -Košice -Žilina. Sieť BIO obchodov a e-shop.

Dotyk prírody

Premeňte svoju domácnosť na zdravé a bezpečné miesto - ekologické pranie, umývanie a čistenie používa rastlinné suroviny z ekologického poľnohospodárstva v súlade s princípmi Ecocert. Výrobky Sodasan nie sú testované na zvieratách.

Debnička od babičky

Debnička od babičky

Sme malá rodinná firma Debnička od babičky. Tvorí ju Tomáš, Terezka a náš Zimko. Ponúkame Vám projekt debničkovania v Košiciach a Prešove, teda zblíženia našich regionálnych farmárov a prvovýrobcov s Vami.

SWAP Košice

SWAP Košice

SWAP v preklade z angličtine znamená VÝMENA. V našom prípade je to výmena oblečenia, ktorá sa bude v Košiciach pravidelne konať.

Ochpodík

Ochpodík

Nový bezobalový obchod v Košiciach a predaj potravín na váhu.

Podujatia v okolí

Jarný SWAP rastlín

Swap alebo inak výmena rastlín je určená pre každého, kto si chce obohatiť zbierku rastlín. :) Jarný SWAP rastlín sa uskutoční PRED Botanickou záhradou Košice (v priestoroch bývalého kvetinárstva).

NATURE festival 2020

Jun 26Jun 28
NATURE festival 2020

Vôbec prvý festival na Slovensku, ktorý spojí výnimočnú hudbu s údernými debatami o životnom prostredí. Taký bude prvý ročník enviro hudobného festivalu NATURE. Tri dni v krásnej prírode pri Košiciach uspokoja tých, ktorým “TO” nie je jedno. K tomu všetkému nesmie chýbať chutný eko catering mysliaci aj na vegetariánov či vegánov, pokus o čo najmenšie množstvo odpadu na festivale, eko stanové mestečko a veľa ďalších sprievodných aktivít. Už nie je na čo čakať, prázdniny nemôžete naštartovať lepšie ako na festivale NATURE!