1
2

Mobake

Zero Waste eshop

Motivačný citát umiestnený na rúčke kefky vám pripomína, že život máte vo svojich rukách. Svojou odhodlanou prácou dosahujete ciele oveľa rýchlejšie. Motivačný citát máte po ruke každý deň, čo z bambusovej kefky tvorí ideálny nástroj pre dosiahnutie Vašich snov. Okrem toho kúpou každej kefky podporujete ochranu slovenských lesov v hodnote 0,20eur. Spravme spolu tento svet lepším miestom! Ďakujeme.

Sme značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Predminulý rok (2017) sme ako prví na Slovensku rozšírili portfólio produktov o bambusové slamky „Cucaj s bambusom„. Pravidelne tvoríme nové ekologické produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Tešíme sa na ten Tvoj. Vďaka!

Motivačné kefky:

Dosahuj svoje ciele a naštartuj svoj deň pozitívne. Motivačná myšlienka umiestnená na rúčke kefky ti má pripomínať, že svoj život máš vo svojich rukách jedine Ty. Svoju myšlienku máš pred očami doslova každý deň, čo tvorí z bambusovej kefky pomôcku pre dosahovanie tvojich snov. Svojou odhodlanou prácou dosahuješ svoje sny oveľa rýchlejšie. Neseď na zadku a tvor lepšiu budúcnosť pre všetkých

Načítavam mapu...
Spišská Nová Ves
Zobraziť navigáciu

Online služby


Prevádzková doba

Pondelok – Nedeľa00:0024:00

Predpoveď počasia

Zajtra
Mierny dážď icon
Mierny dážď
14°C/ 3°CDeň / Noc
Vánok, 1m/s
Juho-východný
Utorok
Mierny dážď icon
Mierny dážď
14°C/ 8°CDeň / Noc
Vánok, 0m/s
Juho-západný
Streda
Mierny dážď icon
Mierny dážď
11°C/ 8°CDeň / Noc
Vánok, 1m/s
Severo-západný
Štvrtok
Mierny dážď icon
Mierny dážď
12°C/ 11°CDeň / Noc
Vánok, 1m/s
Severný
Piatok
Mierny dážď icon
Mierny dážď
14°C/ 10°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Juho-východný
Sobota
Mierny dážď icon
Mierny dážď
16°C/ 12°CDeň / Noc
Mierny vietor, 4m/s
Južný
Nedeľa
Mierny dážď icon
Mierny dážď
17°C/ 13°CDeň / Noc
Slabý vietor, 3m/s
Juho-východný

Miesta v okolí

Lahodnosti

Lahodnosti

Lahodnosti ponúkajú jedlá s pôvodom. Na každý deň majú lahodné menu.

Veg

Veg

Sme VEGe reštaurácia v Poprade, kde si na svoje prídu vegetariáni, vegáni ale aj bežní stravníci. Pripravujeme pre Vás s nadšením vegetariánske a vegánske jedlo zmiešanej svetovej kuchyne.

Recyklátor

Recyklátor

Spájame ľudí, ktorí sa pustili do boja s odpadom kreatívne! Služby a výrobky spojené s pretváraním odpadového materiálu s pridanou hodnotou osvetovej činnosti. V našom reshope tak nájdete produkty, ktorých kúpov nielen získate originálny produkt, spracujete nim kus odpadu a podporíte projekt, ktorý za nim stojí.

Podtatranská Debnička

Podtatranská Debnička

Podtatranská debnička je nová službička pod Tatrami, ktorá spája predajcov z dvora a malých farmárov s vami spotrebiteľmi.

Neobaluy

Neobaluy

Prvý bezobalový obchod v Poprade