1
2
3
4
5

Recyklátor

Zero Waste option obchod

Spájame ľudí, ktorí sa pustili do boja s odpadom kreatívne! Služby a výrobky spojené s pretváraním odpadového materiálu s pridanou hodnotou osvetovej činnosti. V našom reshope tak nájdete produkty, ktorých kúpov nielen získate originálny produkt, spracujete nim kus odpadu a podporíte projekt, ktorý za nim stojí.

Recyklátor vznikol ako workshop v kreatívnom centre, ktoré sme založili na posilnenie kultúrnej sféry v našom meste. Časom sme si však uvedomili, že práca s odpadom a jeho spracovávaním spĺňa nielen našu túžbu tvoriť, ale taktiež túžbu pomáhať, vzdelávať a šíriť osvetu o odpadovej problematike. Jeden malý workshop nám tak postavil základy na možnosť sebarealizácie a spolupráce s čoraz širším okruhom skvelých ľudí.

Nákupom odpad buď tvoríš, alebo spracuvávaš.

Sme zástanci kreatívneho myslenia a hoci uznávame myšlienky Zero Waste filozofie, vieme taktiež, že na niektorých miestach na ne ešte nedozrel čas. Kým tento čas príde, budeme propagovať projekty spojené so spracovávaním odpadu a distribuovať originálne produkty vyrobené malými i väčšími výrobcami. V našom reshope tak nájdete produkty, ktorých kúpov nielen získate originálny (a ozaj originálny, nie ako ten v reklame, ktorý má ďaľších 10000 originálnych ľudí) produkt, spracujete nim kus odpadu a podporíte projekt, ktorý za nim stojí.

Spojme sily

Našim cieľom je spracovávať čo možno najviac odpadu. Ak máte nápady na tvorbu z odpadu, chcete sa do projektu zapojiť, prípadne chcete len pokecať, neváhajte nám napísať

Načítavam mapu...
Poprad
Zobraziť navigáciu

Online služby


Prevádzková doba

Pondelok – Nedeľa00:0024:00

Predpoveď počasia

Dnes
Polojasno icon
Polojasno
10°C/ 3°CDeň / Noc
Slabý vietor, 3m/s
Južný
Zajtra
Prevažne oblačno icon
Prevažne oblačno
12°C/ 4°CDeň / Noc
Mierny vietor, 4m/s
Juho-západný
Štvrtok
Jasná obloha icon
Jasná obloha
15°C/ 7°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Južný
Piatok
Polojasno icon
Polojasno
15°C/ 6°CDeň / Noc
Vánok, 2m/s
Juho-západný
Sobota
Slabý dážď icon
Slabý dážď
13°C/ 5°CDeň / Noc
Slabý vietor, 3m/s
Západný
Nedeľa
Jasná obloha icon
Jasná obloha
12°C/ 3°CDeň / Noc
Vánok, 1m/s
Južný
Pondelok
Mierny dážď icon
Mierny dážď
10°C/ 4°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Južný

Miesta v okolí

Veg

Veg

Sme VEGe reštaurácia v Poprade, kde si na svoje prídu vegetariáni, vegáni ale aj bežní stravníci. Pripravujeme pre Vás s nadšením vegetariánske a vegánske jedlo zmiešanej svetovej kuchyne.

Lahodnosti

Lahodnosti

Lahodnosti ponúkajú jedlá s pôvodom. Na každý deň majú lahodné menu.

Podtatranská Debnička

Podtatranská Debnička

Podtatranská debnička je nová službička pod Tatrami, ktorá spája predajcov z dvora a malých farmárov s vami spotrebiteľmi.

0

Neobaluy

Neobaluy

Prvý bezobalový obchod v Poprade

Mobake

Mobake

Motivačný citát umiestnený na rúčke kefky vám pripomína, že život máte vo svojich rukách. Svojou odhodlanou prácou dosahujete ciele oveľa rýchlejšie. Motivačný citát máte po ruke každý deň, čo z bambusovej kefky tvorí ideálny nástroj pre dosiahnutie Vašich snov. Okrem toho kúpou každej kefky podporujete ochranu slovenských lesov v hodnote 0,20eur. Spravme spolu tento svet lepším miestom! Ďakujeme.