Zdravíčko

Zdravíčko

Sme to, čo jeme. Ak nám záleží na našom zdraví, malo by nám záležať aj na tom, čo konzumujeme. V novootvorenej jedálni Zdravíčko vám zdravie doslova naservírujú na tanieri.

Vegan-óm

Vegan-óm

Nová vegánska gastro prevádzka vo Fresh Market. Všetky jedlá sú samozrejme bez živočíšnych prísad, no napriek tomu sú rozmanité, chutné a zdravé 😋. Vegánstvo - tento životný štýl chráni zvieratá a planétu. 🌏✅. Príď ochutnať aj ty a uvidíš 😉

Alchemilka

Alchemilka

Sme prvá prírodná drogéria a bezobalový obchod potravín v Prešove a prvý samoobslužný obchod s potravinami a ekodrogériou na váhu na Slovensku. Ponúkame aj prírodnú a certifikovanú kozmetiku a eko lekárničku pre celú rodinu, ako aj ZERO WASTE doplnky.

Bez obalu

Bez obalu

Sme novovznikajúca mladá firma, ktorej cieľom je minimalizovanie odpadu. Preto sme sa rozhodli začať s predajom čapovanej drogérie na biologickej báze.

Bezobalis

Bezobalis

Prvý bezobalový obchod s potravinami v Trenčíne.

Bezobalovo

Bezobalovo

Miesto, kde nájdete všetko potrebné pre ekologickejší život. Potraviny, kozmetika, ekodrogéria a eko radosti v koncepte so zero waste.

Bio Pohoda

Bio Pohoda

Ponuka BIO potravín, zdravej výživy či prírodnej kozmetiky.

Buena Coffee House

Buena Coffee House

Bezobalový obchod so suchými potravinami. Zero waste filozofia a k tomu kvalitná káva v príjemnom prostredí v centre mesta.

Coffee Shop v 3Pé

Coffee Shop v 3Pé

Sme kaviareň, v ktorej sa ponúka nie len posedenie pri káve, ale predaj rôzneho kvalitného tovaru. Našu ponuku sme práve rozšírili o tovar bez obalu - strukoviny, obilniny, múky, vločky, ryža, čaje .... ( z každého rožka troška). Postupne budeme obalové veci dopredávať a ponuku tovaru bez obalu rozširovať.

Dobromysel

Dobromysel

Lokálny bio obchod, v ktorom vždy stretnete svojich známych - slovenská prírodná kozmetika, ekodrogéria, prírodné liečivá, bylinky a biopotraviny od lokálnych výrobcov a handmade.

Do Pohára

Do Pohára

ZERO WASTE OBCHOD - potraviny - drogéria - doplnky do domácnosti

Do vrecúška

Do vrecúška

Koncept ktorý spája bezobalovú predajňu, knižnicu vecí a ateliér, ktorý sa venuje upcyklovaniu.

Dóza

Dóza

Chceme, aby ste sa počas času, ktorý u nás strávite cítili čo najlepšie a veríme, že priestor ktorý sme našli Vám tento pocit prinesie a okrem možnosti nakupovať bezobalovo zažijete aj ďalší rozmer z príjemne stráveného cašu.

Eko komôrka

Eko komôrka

Už aj Púchov je zero waste. Nájdete nás v budove GM centra - bývalý Whirlpool (zástavka "rybičky") vnútri v pasáži ;)

Gramovo

Gramovo

Bezobalový obchod s nakupovaním na váhu, bez zbytočného obalu a odpadu.

Načítavam mapu...