Špajzka Modra

Špajzka Modra

Sme malý obchod s váženými potravinami a drogériou. Ponúkame strukoviny, semiačka, cestoviny, drogériu a doplnkový sortiment, ktorý si môžete odniesť aj vo vlastných nádobách.

Vrecúško

Obchodík ponúka suché potraviny, eko drogériu, eko kozmetiku a pomôcky na čistenie domácnosti. To všetko na váhu alebo vo vratnom obale, či v papieri. Dôležitá je pre nás lokálnosť a ekológia.

RODAN food

RODAN food

Obchod so zdravými a bezobalovými potravinami, zero-waste kozmetikou a mnohým ďalším pre všetkých, ktorým záleží na planéte a chcú žiť zodpovedne.

Trnka

Trnka

Obchod v Novej Dubnici s cieľom umožniť zákazníkom nakupovať kvalitné produkty od lokálnych výrobcov tak, aby tým zároveň predchádzali tvorbe odpadu.

Ťuli A Ťuli

Ťuli A Ťuli

Otvárame v Malackách nocý obchod vytvorený na zodpovedné nakupovanie.

Chutné vrecko

Chutné vrecko

Chutné vrecko chce ukázať zákazníkom ako nakupovať hlavne ekologicky a lacnejšie. Predstaviť a pripomenúť tradičný a dávno zabudnutý spôsob nakupovania.

Alchemilka

Alchemilka

Sme prvá prírodná drogéria a bezobalový obchod potravín v Prešove a prvý samoobslužný obchod s potravinami a ekodrogériou na váhu na Slovensku. Ponúkame aj prírodnú a certifikovanú kozmetiku a eko lekárničku pre celú rodinu, ako aj ZERO WASTE doplnky.

Bez obalu

Bez obalu

Sme novovznikajúca mladá firma, ktorej cieľom je minimalizovanie odpadu. Preto sme sa rozhodli začať s predajom čapovanej drogérie na biologickej báze.

Bezobalis

Bezobalis

Prvý bezobalový obchod s potravinami v Trenčíne.

Bezobalovo

Bezobalovo

Miesto, kde nájdete všetko potrebné pre ekologickejší život. Potraviny, kozmetika, ekodrogéria a eko radosti v koncepte so zero waste.

Bio Pohoda

Bio Pohoda

Ponuka BIO potravín, zdravej výživy či prírodnej kozmetiky.

Buena Coffee House

Buena Coffee House

Bezobalový obchod so suchými potravinami. Zero waste filozofia a k tomu kvalitná káva v príjemnom prostredí v centre mesta.

Coffee Shop v 3Pé

Coffee Shop v 3Pé

Sme kaviareň, v ktorej sa ponúka nie len posedenie pri káve, ale predaj rôzneho kvalitného tovaru. Našu ponuku sme práve rozšírili o tovar bez obalu - strukoviny, obilniny, múky, vločky, ryža, čaje .... ( z každého rožka troška). Postupne budeme obalové veci dopredávať a ponuku tovaru bez obalu rozširovať.

Dobromysel

Dobromysel

Lokálny bio obchod, v ktorom vždy stretnete svojich známych - slovenská prírodná kozmetika, ekodrogéria, prírodné liečivá, bylinky a biopotraviny od lokálnych výrobcov a handmade.

Do Pohára

Do Pohára

ZERO WASTE OBCHOD - potraviny - drogéria - doplnky do domácnosti

Načítavam mapu...