Swap Noizz x Nosene po prvý raz v Košiciach

*** Do swapu sa ako hlavné ambasádorky zapoja fashion blogerky Linda Babušík Adamčíková – Lapkinn, Barbora Jelinek – Reumamablog a Naďa Anson – My name is Emma. Zároveň sa do swapu svojimi krásnymi kúskami zapoja aj Juli Antožyová z blogu Life is better in bikinis a Lucia Kukurugyová z blogu Fashionvisions *** *** Krásne kúsky daruje aj voňavý sekáč Nosene a urban magazín NOIZZ.sk *** ! Súčasťou swapu bude aj ekologická diskusia Noizz Think About !

♻️ Obnov si svoj šatník ekologicky bez zbytočného plytvania textilom na našom SWAPe ♻️

**Čo je SWAP?**

Vzájomná výmena oblečenia ~ účinný a priateľský spôsob ako dať svojmu **peknému, nepoškodenému a vyčistenému oblečeniu druhú šancu**

Swapovať budeme dámske a pánske oblečenie.

~ Čo je SWAP?

Ide o koncept, ktorý funguje v zahraničí už niekoľko rokov a pomaly sa dostáva aj k nám.

Znamená vzájomnú výmenu oblečenia, s ktorou prichádza aj k výmene skúseností, názorov a radosti.

SWAP je spôsob, ako šetriť prírodu aj vlastnú peňaženku. Je to spôsob ako osviežiť svoj šatník ekologicky a ekonomicky, a to bez výčitiek svedomia.

~ Ako funguje SWAP?

Princíp je jednoduchý. Ty sa vzdáš svojich módnych kúskov, ktoré stále môžu potešiť iných a na výmenu si môžeš odniesť také, ktoré potešia teba. Takto spolu prispejeme k recyklácii veľmi priateľským a zábavným spôsobom. Navyše, cez SWAP sa môžeš dostať k zaujímavým kúskom a osviežiť svoj šatník o originálne modely od zaujímavých ľudí.

~ Ako prebieha SWAP?

Za každý kus oblečenia, ktorý si so sebou prinesieš na výmenu, dostaneš jeden žetón a za jeden žetón si môžeš odniesť jeden kus oblečenia. Oblečenie, ktoré prinesieš, musí byť v dobrom stave, opraté, čisté, voňavé a nepoškodené. A čo sa nám z nositeľných a kvalitných vecí nepodarí vymeniť, darujeme ich občianskemu združeniu MyMamy, ktoré sa venuje pomoci týraným ženám alebo poputuje na recykláciu.

~ Čo na SWAP NEPATRÍ ?

Všetko to, čo je hygienicky závadné:

❌ plavky

❌ ponožky

❌ spodná bielizeň

❌ topánky

❌ bižutéria

❌ župany, uteráky, obliečky

❌ detské oblečenie

~ SWAP N²

je akcia dvoch značiek. Jednou je Nosene, ktoré dáva nový život nosenému oblečeniu s dobrým pocitom. Druhou je urban magazín NOIZZ.sk, ktorý píše o zmyslupných a inšpiratívnych veciach, rád ich aj podporí, keď v nich vidí zmysel.

*** Do swapu sa ako hlavné ambasádorky zapoja fashion blogerky Linda Babušík Adamčíková – Lapkinn, Barbora Jelinek – Reumamablog a Naďa Anson – My name is Emma. Zároveň sa do swapu svojimi krásnymi kúskami zapoja aj Juli Antožyová z blogu Life is better in bikinis a Lucia Kukurugyová z blogu Fashionvisions ***

*** Krásne kúsky daruje aj voňavý sekáč Nosene a urban magazín NOIZZ.sk ***

! Súčasťou swapu bude aj ekologická diskusia Noizz Think About !

SWAP N²:

Dátum: 21. 9. (sobota)

Čas: 10:00 - 17:00

Miesto: Tabačka Kulturfabrik

Vstupenky: 5€ na mieste

Oznam GDPR:

Milí swapujúci. Veľmi sa tešíme z vašej účasti a preto vás aj informujeme, že počas eventu sa bude vyhotovovať foto a video záznam, ktorý bude následne použitý na marketingové účely magazínu Noizz.sk (Ringier Axel Springer) a NOSENE s.r.o.

Účasťou na evente súhlasíte s vyhotovením týchto záznamov.

Ak budete chcieť fotografiu stiahnuť, píšte na ahoj@nosene.sk a noizz@noizz.sk

Ďakujeme

Noizz x Nosene

September 21
Načítavam mapu...
Tabačka Kulturfabrik 040 01Košice
Zobraziť navigáciu

Predpoveď počasia

Dnes
Malá oblačnosť icon
Malá oblačnosť
21°C/ 10°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Južný
Zajtra
Oblačno icon
Oblačno
22°C/ 8°CDeň / Noc
Vánok, 1m/s
Juho-východný
Utorok
Slabý dážď icon
Slabý dážď
15°C/ 9°CDeň / Noc
Bezvetrie, 0m/s
Západný
Streda
Jasná obloha icon
Jasná obloha
13°C/ 4°CDeň / Noc
Mierny vietor, 4m/s
Severo-západný
Štvrtok
Slabý dážď icon
Slabý dážď
12°C/ 4°CDeň / Noc
Slabý vietor, 3m/s
Severný
Piatok
Jasná obloha icon
Jasná obloha
11°C/ 3°CDeň / Noc
Mierny vietor, 5m/s
Severný
Sobota
Prevažne oblačno icon
Prevažne oblačno
15°C/ 2°CDeň / Noc
Vánok, 1m/s
Juho-západný

Miesta v okolí

SoupCulture

SoupCulture

Malé bistro Soupculture ponúkajúce zdravé riešenie rýchleho občerstvenia vo forme polievok, ktoré si môžete zobrať so sebou vďaka jedlým pohárikom.

Góvinda - Košice

Góvinda - Košice

Góvinda ponúka pestré vegetarianské, vegánske a bezlepkové menu inšpirované prevažne indickou ale aj aj domácou a medzinárodnou kuchyňou.

Ajvega

Ajvega

Prvá vegetariánska reštaurácia v Košiciach ponúka chutné týždenné menu.

Halmi place

Halmi place

Unikátna multižánrová kaviareň s kuchynou zdravého životného štýlu, inšpiratívnymi podujatiami a coworkingom, kde sa môžeš rozvíjať a vytvárať svoje lepšie ja.

Alchymista

Alchymista

Dôležitá je pre nás kvalita, ktorú ponúkame, pretože si našich hostí vážime. Rovnováha chutí je podmienkou, pretože zážitok z jedla nás sprevádza celým dňom. Hľadíme na výdatnosť, pretože tá je kľúčom k spokojnosti.

Góvinda - Prešov

Góvinda - Prešov

Góvinda ponúka pestré vegetarianské, vegánske a bezlepkové menu inšpirované prevažne indickou ale aj aj domácou a medzinárodnou kuchyňou.

Košická Špajza

Košická Špajza

Bezobalová predajňa plná samého chutného sortimentu.

Na kôpke

Na kôpke

Obchod bez obalu a na váhu v Košiciach

Vegana - Košice

Vegana - Košice

Obchod s potravinami pre vegánov a ľudí s potravinovými alergiami

Pán Green

Pán Green

Prémiové potraviny, prírodná kozmetika, zero waste, pekné vecičky a bylinková lekáreň - to všetko nájdete u nás. U nás nemusíte riešiť zloženia, robíme to za vás. Vieme, čo predávame.

Biopark - Košice

Biopark - Košice

Biopark - BIOpotraviny, EKOlogické produkty, ZDRAVÉ deli. Bratislava -Košice -Žilina. Sieť BIO obchodov a e-shop.

Debnička od babičky

Debnička od babičky

Sme malá rodinná firma Debnička od babičky. Tvorí ju Tomáš, Terezka a náš Zimko. Ponúkame Vám projekt debničkovania v Košiciach a Prešove, teda zblíženia našich regionálnych farmárov a prvovýrobcov s Vami.

SWAP Košice

SWAP Košice

SWAP v preklade z angličtine znamená VÝMENA. V našom prípade je to výmena oblečenia, ktorá sa bude v Košiciach pravidelne konať.

Alchemilka

Alchemilka

Sme prvá prírodná drogéria a bezobalový obchod potravín v Prešove a prvý samoobslužný obchod s potravinami a ekodrogériou na váhu na Slovensku. Ponúkame aj prírodnú a certifikovanú kozmetiku a eko lekárničku pre celú rodinu, ako aj ZERO WASTE doplnky.

Odváž(e)né

Odváž(e)né

Bezobalový predaj potravín, čapovanie ekologickej drogérie a prírodná slovenská kozmetika. Workshopy a prednášky na tému udržateľnosti.

Podujatia v okolí

Save Tour Slovakia - KOŠICE

V prvý deň bude vždy workshop, takže ak vás zaujíma ako môžete aj vy pomôcť zvieratám na planéte, tak sa určite zúčastníte! Vítaní sú všetci, bez ohľadu na životný štýl alebo skúsenosti s danou problematikou. 😊